Віскозиметр ВЗ-246П занурювальний

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Украина
  • Код товару: ВЗ-246П погружной
  • Артикул: 134703
  • Наявність: В наявності
3 148грн.
Доступні варіанти

Віскозиметри – прилади контролю, призначені для вимірювання реологічних характеристик рідких речовин.

 

Вимірювання реологічних характеристик виробляються для контролю якості та швидкого визначення умовних значень у язкості лакофарбових матеріалів та інших промислових рідин. Для того щоб отримати готовий продукт з однаковою консистенцією у всіх партіях – необхідно використовувати віскозиметр, так як саме цей прилад визначає необхідні параметри плинності, які є неодмінною мірою якості і необхідної консистенції.

 

Віскозиметри виробляються в двох моделях: заглибного типу і зі штативом. Занурювальний варіант в більшості випадків використовується в цехових, яких виробничих умовах. В лабораторних умовах краще використовувати прилад з регульованим штативом.

 

Отримані при використанні віскозиметра дані дозволяють передбачати і здійснювати контроль над властивості лакофарбових матеріалів та інших рідин на різних стадіях виробництва продукції. Також реологічні характеристики використовують для вивчення процесів термічної і хімічної обробки.

 

Технічні характеристики:
1) місткість резервуару, см3 (мл), 100±1;
2) діапазон годині закінчення, з, 12 - 300;
3) діаметр сопла, d, мм, 2; 4; 6;
4) висота сопла, h, мм, 4;
5) діапазон часу витікання рідини, з:
- для сопла з діаметром 2 мм: 70 - 300;
- для сопла з діаметром 4 мм: 12 - 200;
- для сопла з діаметром 6 мм: 20 - 200;
6)Межа значення основної відносної похибки вимірювання часу закінчення градуювальної рідини (масло індустріальне з номінальним значенням кінетичної у язкості від 200 до 500 мм/сек) не більше ±3 середнього арифметичного значення часу закінчення
7) габаритні розміри приладу (без штатива):
- діаметр, мм, не більше 95;
- висота, мм, не більше 75;

8) маса, кг, 0,2

 

Комплект поставки:

  • Резервуар,
  • три сменых сопла діаметрами 2, 4, 6 мм,
  • штатив,
  • паспорт з відміткою про первинній повірці.

 

Віскозиметр ВЗ-246 редназначен для швидкого визначення умовної у язкості (годині закінчення) лакофарбових матеріалів або належать до них продуктів - ньютонівських або наближаються до них рідин у відповідності зі стандартом ГОСТ 9070-75.
Віскозиметр випускається за ГОСТ 9070-75.

 

Віскозиметр випускається двох моделей: на штативі і погружного типу.
Віскозиметр являє собою резервуар, що має форму воронки з трьома змінними соплами.

Принцип дії віскозиметра заснований на визначенні часу витікання певного об єму випробуваної рідини через отвір сопла.

У в'язкість - один з основних показників витратних матеріалів. При роботі з лаками і рідкими фарбами (флексографскими) для вимірювання в язкості використовуються воронки. Значення в язкості визначається в секундах (годину, за який рідина витече із заповненої воронки).

Для визначення в язкості лакофарбових матеріалів і близьких до них за характеристиками продуктів застосовують прилади Віскозиметри у вигляді воронок спеціальної конструкції.

 

Воронок існує кілька стандартів. Українська (Російська )воронка Віскозиметра ВЗ-246 з ГОСТ 9070-75. Її аналоги: DIN 4 (DIN 53211-87) і ДОКУМЕНТАЦІЯ ISO DIN 2431. Для американських продуктів є відповідні стандарти: воронка FORD (ASTM D 120087) і ZHAN (ASTM D 4212-93).

 

Віскозиметр ВЗ-246 на регульованому штативі переважно застосовувати в лабораторних умовах. Віскозиметр ВЗ-246 П (погружний тип) доцільно застосовувати у виробничих (цехових) умовах.

 

Віскозиметр ВЗ-246 також доступний для замовлення у виконанні з нержавіючої сталі.

Теги: Віскозиметр ВЗ-246

Характеристики
Характеристики
Тип приладу Мегаомметр
Маса 0,2 кг
Відгуків (0)

Відгуків про цей товар ще не було.