Віскозиметр ВЗ-246

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Украина
  • Код товару: ВЗ-246
  • Артикул: 134696
  • Наявність: В наявності
2 500грн.
Доступні варіанти

Віскозиметри – прилади контролю, призначені для вимірювання реологічних характеристик рідких речовин.

 

Вимірювання реологічних характеристик виробляються для контролю якості та швидкого визначення умовних значень в'язкості лакофарбових матеріалів та інших промислових рідин. Для того щоб отримати готовий продукт з однаковою консистенцією у всіх партіях – необхідно використовувати віскозиметр, так як саме цей прилад визначає необхідні параметри плинності, які є неодмінною мірою якості і необхідної консистенції.

 

Віскозиметри виробляються в двох моделях: заглибного типу і зі штативом. Занурювальний варіант в більшості випадків використовується в цехових, яких виробничих умовах. В лабораторних умовах краще використовувати прилад з регульованим штативом.

 

Отримані при використанні віскозиметра дані дозволяють передбачати і здійснювати контроль над властивості лакофарбових матеріалів та інших рідин на різних стадіях виробництва продукції. Також реологічні характеристики використовують для вивчення процесів термічної і хімічної обробки.

 

Технічні характеристики:
1) місткість резервуару, см3 (мл), 100±1;
2) діапазон часу закінчення, с, 12 - 300;
3) діаметр сопла, d, мм, 2; 4; 6;
4) висота сопла, h, мм, 4;
5) діапазон часу витікання рідини, з:
- для сопла з діаметром 2 мм: 70 - 300;
- для сопла з діаметром 4 мм: 12 - 200;
- для сопла з діаметром 6 мм: 20 - 200;
6)Межа значення основної відносної похибки вимірювання часу закінчення градуювальної рідини (масло індустріальне з номінальним значенням кінетичної в'язкості від 200 до 500 мм/сек) не більше ±3 середнього арифметичного значення часу закінчення
7) габаритні розміри приладу (без штатива):
- діаметр, мм, не більше 95;
- висота, мм, не більше 75;

8) маса, кг, 0,2

 

Комплект поставки:

  • Резервуар,
  • три сменых сопла діаметрами 2, 4, 6 мм,
  • штатив,
  • паспорт з відміткою про первинній повірці.

 

Віскозиметр ВЗ-246 редназначен для швидкого визначення умовної в'язкості (часу закінчення) лакофарбових матеріалів або належать до них продуктів - ньютонівських або наближаються до них рідин у відповідності зі стандартом ГОСТ 9070-75.
Віскозиметр випускається за ГОСТ 9070-75.

 

Віскозиметр випускається двох моделей: на штативі і погружного типу.
Віскозиметр являє собою резервуар, що має форму воронки з трьома змінними соплами.

Принцип дії віскозиметра заснований на визначенні часу витікання певного об'єму випробуваної рідини через отвір сопла.

В'язкість - один з основних показників витратних матеріалів. При роботі з лаками і рідкими фарбами (флексографскими) для вимірювання в'язкості використовуються воронки. Значення в'язкості визначається в секундах (час, за який рідина витече із заповненої воронки).

Для визначення в'язкості лакофарбових матеріалів і близьких до них за характеристиками продуктів застосовують прилади Віскозиметри у вигляді воронок спеціальної конструкції.

 

Воронок існує кілька стандартів. Українська (Російська )воронка Віскозиметра ВЗ-246 з ГОСТ 9070-75. Її аналоги: DIN 4 (DIN 53211-87) і UNE ISO DIN 2431. Для американських продуктів є відповідні стандарти: воронка FORD (ASTM D 120087) і ZHAN (ASTM D 4212-93).

 

Віскозиметр ВЗ-246 на регульованому штативі переважно застосовувати в лабораторних умовах. Віскозиметр ВЗ-246 П (погружний тип) доцільно застосовувати у виробничих (цехових) умовах.

 

Віскозиметр ВЗ-246 також доступний для замовлення у виконанні з нержавіючої сталі.

Теги: Віскозиметр ВЗ-246

Характеристики
Характеристики
Тип приладу Мегаомметр
Маса 0,2 кг
Відгуків (0)

Відгуків про цей товар ще не було.