Алфавіт англійський шрифт № 3, ударне клеймо (клейма ударні)

Відгуки:
(2)
  • Виробник: Украина
  • Код товару: Алфавит английский шрифт № 3
  • Артикул: 123359
  • Наявність: В наявності
1 550грн.

Комплект цифрових і буквених клейм виготовляються висотою шрифту від 1,5 мм до 20 мм з марки сталі У8 і загартовані до 52-56 одиниць твердості по HRC.

 

Клейма цифрові та літерні призначені для маркування (клеймування) металевих виробів.

 

ТОВ "Фірма Контрагент" виробляє наступні види наборів для ручного нанесення клейм:
1) Літерні тавра - російський алфавіт і латиниця.
2) Цифрові клейма - арабські і римські цифри.
(Можливе виготовлення спеціальних клейм по кресленнях замовника: клейма зворотні, латинський алфавіт, римські цифри, товарні знаки і логотипи).

 

Кліше і клейма від ТОВ "Фірма Контрагент" використовуються у всіх галузях промисловості для пакувального і маркувального обладнання; для простановки Вашого логотипу, літер, тексту або знаків.

 

Ударні клейма зроблені з високоякісної сталі, що у свою чергу забезпечує стійкість і довговічність клейма. Клейма після спеціальної гарту не дають іскру і протистоять виникненню сколів, властивих забороненим по техніці безпеки твердосплавним клеймам.

 

Сутність механічного методу клеймування та маркування: у відповідності з кресленням робочий (слюсар) підбирає номер шрифту, розмічає місце маркування і легким ударом молотка по клейму наносити маркування.

 

Спосіб клеймування та маркування за допомогою алфавітно-цифрового набору ударних клейм є найбільш вибачимо і універсальним.

 

Сутність способу полягає в тому, що у відповідності з кресленням робочий підбирає номер шрифту, розмічає місце маркування і легким ударом молотка по клейму наносити маркування.

Теги: Алфавіт англійський шрифт № 3, ударне клеймо (клейма ударні)

Характеристики
Характеристики
Тип приладу Пристрої вимірювання та автоматизації
Висота 3 мм
Відгуків (2)
Менеджер отдела снабжения Рак Александр, г. Запорожье
Менеджер отдела снабжения Рак Александр, г. Запорожье
15.01.2020
Заказываю уже не первый раз - отдел ОТК доволен)
Anna Romanovskaya Purchasing Manager, Kiev
Anna Romanovskaya Purchasing Manager, Kiev
25.11.2019
У нас производство пружинных колодочных тормозов подъемно-транспортных машин, а так же приводов механизмов автоматики. Всегда берем тут клейма для выбивки порядковых номеров - довольны