Алфавіт англійський шрифт № 12, ударне клеймо (клейма ударні)

Відгуки:
(1)
  • Виробник: Украина
  • Код товару: Алфавит английский шрифт № 12
  • Артикул: 123366
  • Наявність: В наявності
2 875грн.

Комплект цифрових і буквених клейм виготовляються висотою шрифту від 1,5 мм до 20 мм з марки сталі У8 і загартовані до 52-56 одиниць твердості по HRC.

 

Клейма цифрові та літерні призначені для маркування (клеймування) металевих виробів.

 

ТОВ "Фірма Контрагент" виробляє наступні види наборів для ручного нанесення клейм:
1) Літерні тавра - російський алфавіт і латиниця.
2) Цифрові клейма - арабські і римські цифри.
(Можливе виготовлення спеціальних клейм по кресленнях замовника: клейма зворотні, латинський алфавіт, римські цифри, товарні знаки і логотипи).

 

Кліше і клейма від ТОВ "Фірма Контрагент" використовуються у всіх галузях промисловості для пакувального і маркувального обладнання; для простановки Вашого логотипу, літер, тексту або знаків.

 

Ударні клейма зроблені з високоякісної сталі, що у свою чергу забезпечує стійкість і довговічність клейма. Клейма після спеціальної гарту не дають іскру і протистоять виникненню сколів, властивих забороненим по техніці безпеки твердосплавним клеймам.

 

Сутність механічного методу клеймування та маркування: у відповідності з кресленням робочий (слюсар) підбирає номер шрифту, розмічає місце маркування і легким ударом молотка по клейму наносити маркування.

 

Спосіб клеймування та маркування за допомогою алфавітно-цифрового набору ударних клейм є найбільш вибачимо і універсальним.

 

Сутність способу полягає в тому, що у відповідності з кресленням робочий підбирає номер шрифту, розмічає місце маркування і легким ударом молотка по клейму наносити маркування.

Теги: Алфавіт англійський шрифт № 12, ударне клеймо (клейма ударні)

Характеристики
Характеристики
Тип приладу Пристрої вимірювання та автоматизації
Висота 12 мм
Відгуків (1)
Юрий Слипчук
Юрий Слипчук
05.06.2020
За ціною, якістю найкращий вибір! Дякую